SİGARA BIRAKTIRMA POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

ROMATOLOJİ POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

PSİKİYATRİ POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

PLASTİK CERRAHİ POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

ORTOPEDİ POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

NÖROLOJİ POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

NEFROLOJİ POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

KBB POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

KARDİYOLOJİ POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

KALP DAMAR CERRAHİ POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

KADIN DOĞUM POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

GÖZ POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

GÖĞÜS CERRAHİ POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

GENEL CERRAHİ POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

GASTROENTEROLOJİ POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

FİZİK TEDAVİ POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

ENFEKSİYON HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

ENDOKRİNOLOJİ POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

DAHİLİYE POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

ÇOCUK NEFROLOJİ POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

ÇOCUK KARDİYOLOJİSİ POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

ÇOCUK CERRAHİ POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

CİLDİYE POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

BEYİN CERRAHİ POLİKLİNİĞİ MART AYI DOKTOR ÇALIŞMA LİSTESİ

 Op.Dr. Rıfat AKDAĞ (Beyin Cerrahi)
 Uzm. Dr. İbrahim TAYMUR (Psikiyatri- Başasistan)
 Uzm. Dr. Serap SARI (Psikiyatri- Başasistan)
 Ebru GÜLTEKİN (Ebe-Anneler Servisi )
 Fatma GÜVEN (Ebe-Kadın Doğum Acil)
 Mustafa ÇELİK (Hemşire-Göğüs Hastalıkları Servisi)
  Samet ARSLAN (Hemşire -Nöroloji Servisi)
  Yasemin ÇALT (Hemşire -Yanık Ünitesi)
 Tezgül ÖZTÜRK (Hemşire- Ek Bina Çocuk Cerrahi Servisi)
 Elvan KARAKOÇ (Ek Bina Çocuk Acil)
 Solmaz YILMAZ (Hemşire –Genel Yoğun Bakım)
 Rönt.Tek. Necla KURAN
 Lab.Tek. Arzu DEMİRAY
 Serap YEŞİLGİL (Ebe- Ek Bina Kadın Doğum Acil )
 Meltem ALKAN (Hemşire- Ek Bina Süt Çocuğu 2 Servisi)
 Sevilay İNAL ( Hemşire- Ana Bina 2. Basamak Yoğun Bakım)
 Sevben GEZER( Hemşire- Ana Bina Ameliyathane)
 Rönt.Tek. Sevim KOPARAN
  Ecz.Nalan AŞÇIOĞLU
 Gülay GÖYCE (MHRS)
 Hatice AYDIN (Tıbbi Sekreter- Personel Servisi)
 Alaattin DEMİR (Teknisyen)
 Mustafa ÖZAN (V.H.K.İ.- Satınalma)
 Savaş YILMAZ (Sivil Savunma)
  İsmail YILMAZ (Ayniyat)
 Emine ÖNDER (Disiplin- Tıbbi Sekreter)
 Tahir TÜZÜN (Şoför)
 Mevlüt YAREN (V.H.K.İ.-Sağlık Kurulu)
 Mustafa ERKMEN (Ek Bina)
 Ali AYDINOĞLU (Ana Bina –Kamera Odası)
  Nurcan KESKİN (Ana Bina- Anestezi Poliklinik Sekreteri)
 Kübra BAYRAKTAR (Ek Bina Çocuk EEG Sekreteri)
 Şükran KUZU (Ana Bina Hasta Karşılama Yönlendirme)
 Sezgin KARAKIŞ (Teknik Servis-Sıhhi Tesisat)
 Aliye DEDE (Ana Bina- Bulaşıkçı)
 Sevilay KALKAN (Ek Bina-Bulaşıkçı)
 Mehmet GENÇ (Ana Bina-Bahçe Mıntıka)
 Yasin ÇELİK (Ek Bina- Ameliyathane)
T.C. Sağlık Bakanlığı
www.sb.gov.tr

T.C.Kimlik No Sorgulama
tckimlik.nvi.gov.tr

SBN - Sağlıkta Buluşum Noktası
www.sbn.gov.tr

  Daha fazla link için tıklayınız...
Anasayfa   Hastanemiz   Kadromuz   Haberler   Servisler   SKS Kalite   Hasta Hakları   Bilgilendirme   İhaleler   İletişim

2013 Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi