NEFROLOJİ KLİNİĞİMİZ 2 UZMAN YETİŞTİRDİ


30 Nisan 2012 / PazartesiŞevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Kliniği Yandal Asistanları İç Hastalıkları Uzmanları, Uzm. Dr. Tuncay DAĞEL ve Uzm. Dr. Bennur ESENGÜLLÜ 27/04/2012 tarihinde yapılan yan-dal Uzmanlık Sınavını başarı ile tamamlayarak Nefroloji Uzmanı olmaya hak kazandılar.

Sınav jürisinde Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı ve Nefroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa GÜLLÜLÜ (Başkan), Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Nefroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Alparslan ERSOY (Üye), Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Kliniği Eğitim Görevlisi Uzm. Dr. M. Ahmet HÜNÜK (Üye), Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Kliniği Eğitim Görevlisi Doç. Serdar KAHVECİOĞLU (Üye), Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Eğitim Görevlisi Doç. Dr. Murat AYDOS (Üye), yer aldı.

Uzm. Tuncay DAĞEL 23.02.2009 tarihinde, Uzm. Dr. Bennur ESENGÜLLÜ ise 06.04.2009 tarihinde başladıkları yan-dal uzmanlığı eğitimini tamamlayarak Nefroloji Uzmanı olmaya hak kazandılar.

Hastanemiz kütüphanesinde yapılan sınav öncesinde Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet KARADAĞ adına Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Selim MISIRLIOĞLU sınava girecek olan asistan hekimleri ve jüri üyelerini ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundu.


Bu Haberin Fotoğraf Galerisi
Geri dönmek için tyklayyn


Anasayfa   Hastanemiz   Kadromuz   Haberler   Servisler   SKS Kalite   Hasta Hakları   Bilgilendirme   İhaleler   İletişim

2013 Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi